Mýdlo z rýmovníku s ornamenty

60 Kč
Možnosti doručení

Mýdlo se vzorem ornamentů s esenciální vůní rýmovníku.

Za každých 300Kč nákupu na tomto eshopu získáte zdarma jako dárek právě toto mýdlo*. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vhodné na mytí rukou, lehce omyvatelné, na odmašťování i zabránění zápachu. Můžete jej umístit do šatní skříně, či auta, kde decentně provoní interiér. 

Zelená barva mýdla se může mírně lišit.

Za každých 300Kč nákupu na tomto eshopu získáte zdarma jako dárek právě toto mýdlo*. 


TIP: Můžete také objednávat větší a více stylové mýdlo ve tvaru lístku.

Produktovou specifikaci použité mýdlové hmoty mohu poskytnout na požádání.

 


Příběh

Dlouho jsem přemýšlel, co ještě z rýmovníku vyrobit, jaké produkty by se daly dělat. Jednoho večera, když jsme se s (dnes již bývalou) přítelkyní dívali na televizi, běžela tam reklama na nějaké tekuté mýdlo. Už si přesně nevzpomínám na jaké, ale to není podstatné. Důležité je, že se mi v tu chvíli zmínila, že je zajímavé, kolik toho holky používají, jaké všechny mýdla, masti, krémy, šampony, a přitom nám, chlapům, stačí jedna tuba na všechno. A přitom si povzdechla, že i když je na světě taková hromada různých produktů, je jejich podstata vždy stejná. V tu chvíli mne napadlo udělat něco, co bude designově krásné, a zároveň i voňavé a účinné. Postupem času jsem došel k závěru, že nejuniverzálnější by bylo zkusit právě mýdlo. Požívají ho všichni a navíc v podstatě na "cokoliv". Pak to chtělo obrnit se trpělivostí u plotny při rozehřívání mýdlové hmoty. Žádné zbytečné chemikálie, přírodní rostlinka a tento průhledný klouzavý produkt se samotným lístečkem uvnitř byl na světě :)

První mýdla vypadala sice skvěle, ale pořád jsem si říkal, že to není ono. Stále tomu něco chybí, ale nevěděl jsem co. Jednou večer jsem nad tím zase přemýšlel, co by to mohlo ozvláštnit a pak to přišlo - co kdyby to mýdlo bylo ve tvaru lístečku? Lísteček v lístečku. Přišlo mi to naprosto impozantní a hned druhý den jsem začal shánět vhodné formy. A hle! Jakmile formy dorazily, byla mýdla na světě :)


* Speciální akce, která trvá do 10.12.2022 : Za každých 300 Kč v objednávce získáte zdarma jedno toto krásné mýdlo. Pokud tedy objednáte za minimálně 600Kč, získáte mýdla 2, pokud za 900Kč, získáte 3 mýdla atd... 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.041 kg
? Průměr: 5,5 cm
? Výška: 1,5 cm