Nosní sprej z rýmovníku

70 Kč
Možnosti doručení

Přírodní nosní sprej z rýmovníku s přidanou levandulí. Bez chemických látek, čistě přírodní produkt.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní nosní sprej z rýmovníku s přidanou levandulí. Vhodné na uvolnění nosních dutin pro alergiky do pylové sezóny, nebo při rýmě.

Pokud si chcete vyrobit vlastní sprej, ale nemáte jej do čeho uložit, případně postrádáte vhodný aplikátor, může přijít vhod samostatná lahvička s nosním aplikátorem v sekci materiály


Použití

Postup: Protřepat, vstříknout do obou nosních dírek, nechat 5 vteřin působit a vysmrkat.

  • V případě nachlazení, nebo alergické rýmy: 5x denně, 3 opakování za sebou.
  • Pro prevenci: 2x denně (ráno a večer), 1 opakování.

Působení je individuální. Výše zmíněné dávkování je má osobní zkušenost s dostatečnými účinky. 


Způsob skladování

Skladujte v lednici. Nevystavujte přímému slunečnímu záření a vysokým teplotám. Nemrazit.


Upozornění 

Nejedná se o léčivo. Výrobek není nějak certifikován a účinky se u každého mohou lišit. 


Nosní sprej z rýmovníku - ztracený recept našich babiček

Člověk by se až divil, kolik "zázračných" receptů se postupem času úplně vytratilo z obecného vědění. Dnešní moderní doba přináší spoustu moderních řešení, nové metody, léky, postupy. Je toho tolik, že je někdy obtížné se v tom vyznat. Mnohdy máme tolik různých možností a produktů, že zapomínáme na ty základní, přírodní, které nás téměř nic nestojí a přesto dokáží celkem dobře pomoci.

Krásným příkladem je právě tento nosní sprej z rýmovníku. Základem jsou poctivě vylouhované lístky rýmovníku v solené vodě. Jako voňavý bonus ještě přidávám levanduli pro zjemnění štiplavého efektu, který způsobuje právě sůl. Celý 30ml obsah je uložen v malé praktické lahvičce s rozprašovačem pro nejlepší aplikaci přímo do nosu.

Stejně jako vynikající bábovka od naší babičky, tento produkt nemá žádnou homologaci ani certifikaci. Účinnost spreje je velmi individuální. Na někoho může působit více, na někoho méně. Nicméně kladných ohlasů je převážná většina.

Stejně tak trvanlivost je velice individuální. Může vydržet týden, klidně i 14 dnů. Pozná se to podle barvy obsahu. Čím je obsah hnědší, tím méně účinná složka rýmovníku je obsažena.

Samotný sprej není léčivo a určitě Vás nezbaví rýmy z nachlazení sám od sebe. Pomůže však uvolnit nos a snášet nemoc daleko lépe.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.1 kg
? Obsah: 30 ml
? Složení: Rýmovník, himalájská sůl, levandule voda