Rýmovník v květináči

75 Kč
Barva květináče
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

3 rostlinky rýmovníku v květináči o průměru 13cm.

Tyto rostlinky v květináči jsou určené spíše jako dekorace. Je jim věnována zvláštní péče tak, aby listy byly co nejvíce zelené a aromatické a stonky (alespoň jeden z nich) co nejvíce rovné


Produkt nelze posílat přepravní společností. Doručuji pouze osobně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na odpuzování hmyzu stačí jeden tento květináč do každé místnosti v bytě. Efekt nastane po několika dnech, kdy rýmovník postupně nenápadně obohatí vůní své okolí. Samozřejmě, pokud budete mít v létě celý den otevřené okno na větrání, efekt se vytrácí. Větrání doporučuji intenzivně a jen na chvíli. Určitě také doporučuji nedávat rostlinku do blízkosti klimatizace, lednice, trouby nebo topení.

Pokud si chcete tuto dekoraci zachovat co nejdéle a nechcete, aby se z bylinky stal plazivý zelený chuchel, zapíchněte do květináče špejle, po kterých se bude rýmovník pnout (případně jej o špejli zapřete/zahákněte, aby nespadl. Pak bude růst krásně rovně do výšky, čímž jen podtrhne svůj dekorativní efekt. Takto se může pnout až do výšky několika desítek centimetrů.

Vysoký a řídký, nebo krátký a košatý?

Pokud chcete, aby se rýmovník spíše pnul a protahoval, umístěte jej na zastíněné místo, například do rohu místnosti naproti oknu. Pokud naopak chcete, aby byl malý a s hustými listy, umístěte jej naopak na slunné místo.


Sazeničky nedoporučuji zasazovat, ani rostlinky přesazovat, v zimních měsících (prosinec až březen). Při přesazování je potřeba dostatečné teplo a především světlo, kterého je v tomto období nedostatek. 


Pouze na osobní předání.