Vše, co jste kdy chtěli vědět o Mýdle z rýmovníku

mydlo_uvodMýdlo z rýmovníku je jedním z nejzajímavějších produktů, které zde nabízím. Je unikátní právě tím, že nejen, že obsahuje esenci rýmovníku, ale také okrasný lísteček zalitý uprostřed mýdla. 

V nabídce mám zatím 3 druhy mýdla, kterými jsou:

  • Mýdlo s ornamenty, které je kulaté a má motiv abstraktních tvarů,
  • Mýdlo ve tvaru lístečku, které je zajímavé právě tím tvarem a nakonec
  • Mýdlo lásky, které nejen, že je ve tvaru srdce a má růžovou barvu, ale navíc obsahuje také esenci růže, která je velmi příjemná. 

Jak to všechno začalo

Dlouho jsem přemýšlel, co ještě z rýmovníku vyrobit, jaké produkty by se daly dělat. Jednoho večera, když jsme se s (dnes již bývalou) přítelkyní dívali na televizi, běžela tam reklama na nějaké tekuté mýdlo. Už si přesně nevzpomínám na jaké, ale to není podstatné. Důležité je, že se mi v tu chvíli zmínila, že je zajímavé, kolik toho holky používají, jaké všechny mýdla, masti, krémy, šampony, a přitom nám, chlapům, stačí jedna tuba na všechno. A přitom si povzdechla, že i když je na světě taková hromada různých produktů, je jejich podstata vždy stejná. V tu chvíli mne napadlo udělat něco, co bude designově krásné, a zároveň i voňavé a účinné. Postupem času jsem došel k závěru, že nejuniverzálnější by bylo zkusit právě mýdlo. Požívají ho všichni a navíc v podstatě na "cokoliv". Pak to chtělo obrnit se trpělivostí u plotny při rozehřívání mýdlové hmoty. Žádné zbytečné chemikálie, přírodní rostlinka a tento průhledný klouzavý produkt se samotným lístečkem uvnitř byl na světě :)

První mýdla vypadala sice skvěle, ale pořád jsem si říkal, že to není ono. Stále tomu něco chybí, ale nevěděl jsem co. Jednou večer jsem nad tím zase přemýšlel, co by to mohlo ozvláštnit a pak to přišlo - co kdyby to mýdlo bylo ve tvaru lístečku? Lísteček v lístečku. Přišlo mi to naprosto impozantní a hned druhý den jsem začal shánět vhodné formy. A hle! Jakmile formy dorazily, byla tato mýdla na světě :)