Z důvodu dovolené od 17.6. do 17.7. nebudu moci zpracovávat objednávky. Všechny zadané objednávky budu vyrábět a odesílat, jakmile se vrátím. Děkuji za pochopení.

Domácí výroba

domaSpecializované pracoviště, výrobní halu nebo výrobnu s velkými kotly, ve kterých obrovské stroje míchají sirupy různých příchutí a veliké těžké ocelové formy, ve kterých se odlévají mýdla, případně pěstírnu plnou rýmovníků o několika stovek metrů čtverečných, byste u mne hledali marně. 

Výrobnou je má domácí kuchyňská linka, kterou jsem si sám navrhoval, když jsem se do bytu stěhoval. V podstatě to je také můj první byt, který jsem si pořídil, když jsem se před několika lety odstěhoval od rodičů a "vyletěl z hnízda". 

Pěstírna je v podobě jednoho malého pokoje, který kdysi sloužil jako domácí posilovna. A sklad? Díky tomu, že nejvíce obrátkové výrobky, tedy sirupy, vyrábím na zakázku, není potřeba tolik místa, takže pár skříněk v rámci kuchyně to bohatě pokryje. 

 

kuchyne             domaci_zahradka

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení