Z důvodu dovolené od 17.6. do 17.7. nebudu moci zpracovávat objednávky. Všechny zadané objednávky budu vyrábět a odesílat, jakmile se vrátím. Děkuji za pochopení.

Garance čerstvosti

zakazkova_vyrobaVýrobky v převážné většině nemám připravené ihned k odběru. Vše vyrábím na základě objednávek, aby produkty byly co nejčerstvější. To platí zejména u sirupů, které nemají takovou dobu trvanlivosti jako běžně dostupné sirupy v jiných obchodech. Je to dáno hlavně tím, že nepoužívám žádnou chemii ani umělé konzervanty. 

Některé produkty, jako například mýdla, vyrábím najednou ve větším množství, protože jsou na to stavěné formy. Tyto produkty mají na rozdíl od sirupů podstatně delší trvanlivost a lze je skladovat a uchovávat po delší dobu v běžných podmínkách. 

Výroba každé objednávky probíhá s těmi nejčerstvějšími ingrediencemi a výběrovými, čerstvě sklizenými, lístky rýmovníku z domácí zahrádky. 

 

rostlinka_rymovnik

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení